Wiki w innych językach
Z SCP: Secret Laboratory Polish Official Wiki
m (Azarr przeniósł stronę Efekty statusowe na Efekty Statusowe, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem: każde słowo z wielkiej litery) |
(aktualizacja artykułu) |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Efekty | '''Efekty Statusowe''' to mechanika, która pozwala na zmianę statystyk i stanu gracza.<br> | ||
Mogą one być nadawane poprzez panel [[Remote Admin]] oraz inne źródła w grze. | |||
==Lista efektów== | |||
<font color= #05e814>Kolor zielony<font color= #fff> - efekt pozytywny<br> | |||
==Lista | <font color= #ea2107>Kolor czerwony<font color= #fff> - efekt negatywny<br> | ||
<font color= #ff82fb>Kolor różowy<font color= #fff> - efekt mieszany | |||
{|class="wikitable" style="display: inline-table;" | {|class="wikitable" style="display: inline-table;" | ||
!Nazwa | !Nazwa | ||
!Efekty | !Efekty | ||
! Źródło w grze | !Źródło w grze | ||
!style="white-space: nowrap;"|Usunięte po/przez | !style="white-space: nowrap;"|Usunięte po/przez | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #05e814> Invigorated | | style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #05e814> Bodyshot Reduction | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px; white-space: nowrap;" |Zmniejsza obrażenia zadane w tułów. | ||
| style="font-size:13px;" |[[Adrenalina]]<br> | | style="font-size:13px;" |[[SCP-330|Tęczowy cukierek]] | ||
| style="font-size:13px;" |- | |||
|- | |||
| style="text-align:center;background-color: #2e2e2e; font-size:15px;" |<font color= #05e814> Damage Reduction | |||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |Zmniejsza wszystkie obrażenia. | |||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |[[SCP-330|Fioletowy cukierek]] | |||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |20 sekund | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #05e814> Invigorated | |||
| style="font-size:13px; white-space: nowrap;" |Daje graczowi nieskończoną [[Stamina|staminę]]. | |||
| style="font-size:13px;" |[[Adrenalina]] <br> [[SCP-330|Żółty cukierek]] | |||
| style="font-size:13px;" |20 sekund (Adrenalina) <br> 8 sekund (Żółty cukierek) | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:15px;background-color: #2e2e2e" |<font color= #05e814> Invisibility | |||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Czyni gracza niewidzialnym. | |||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e"|[[SCP-268]] | |||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e"|15 sekund | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #05e814> Movement Boost | |||
| style="font-size:13px; white-space: nowrap;" |Zwiększa szybkość chodzenia do 355%. Każdy punkt intesywności dodaje 1%. | |||
| style="font-size:13px;" |[[SCP-330|Zółty cukierek]] | |||
| style="font-size:13px;" |20 sekund | | style="font-size:13px;" |20 sekund | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px;background-color: #2e2e2e" |<font color= #05e814> SCP- | | style="text-align:center;background-color: #2e2e2e; font-size:15px;" |<font color= #05e814> Rainbow Taste | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |Zmniejsza intensywność wymienionych efektów negatywnych: Amnesia, Bleeding, Burned, Concussed, Hemorrhage, Poisoned, SCP-207.<br>Efekt Rainbow Taste należy nałożyć zanim zostanie nałożony efekt Amnesia lub Concussed aby były mniej intensywne. | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e"|[[SCP- | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |[[SCP-330|Tęczowy cukierek]] | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |10 sekund | ||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #05e814> Vitality | |||
| style="font-size:13px; white-space: nowrap;" |Uodparnia na negatywne efekty (oprócz efektu Decontamination i Pocket Dimension). Efekt SCP-207 nie zadaje obrażeń. | |||
| style="font-size:13px;" |[[SCP-330|Zielony cukierek]] | |||
| style="font-size:13px;" |30 sekund | |||
|- | |||
| style="text-align:center;background-color: #2e2e2e; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Amnesia | |||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |Pogarsza wzrok. | |||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |Ugryzienie przez [[SCP-939]] | |||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |[[SCP-500]]<br>3 sekundy<br>1.7 sekundy (efekt Rainbow Taste) | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> | | style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Asphyxiated | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;"|Zwiększa zużycie [[Stamina|staminy]]. Jeśli zabraknie staminy, efekt zacznie zużywać punkty zdrowia gracza. | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;"|- | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;"|- | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center | | style="text-align:center;background-color: #2e2e2e; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Bleeding | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |Powoduje utratę punktów zdrowia co 5 sekund. Na początku po 20 HP/5s, później coraz mniej, na koniec 2 HP/5s.<br>Efekt Rainbow Taste daje szansę 40% na pojedynczy brak utraty punktów zdrowia. | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |- | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"|- | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|[[Apteczka]]<br>[[SCP-500]] (zmniejszenie utraty punktów zdrowia) | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> | | style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Blinded | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px; white-space: nowrap;"|Bluruje graczowi obraz. | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;"|- | ||
| style="font-size:13px | | style="font-size:13px;"|- | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center | | style="text-align:center;background-color: #2e2e2e; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Burned | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |Zwiększa wszystkie obrażenia o 25%<br>Efekt Rainbow Taste zmniejsza intensywność tego efektu. | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |Eksplozja [[SCP-018]] lub [[Granat Wybuchowy|Granatu Wybuchowego]] | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"|- | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |[[Apteczka]]<br>[[SCP-500]]<br>10 sekund | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> | | style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Concussed | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;white-space: nowrap;"|Bluruje graczowi obraz gdy się obraca.<br>Czym szybszy obrót, tym mniej wyraźny jest obraz.<br>Efekt Rainbow Taste daje szansę 40% na uniknięcie tego efektu. | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;white-space: nowrap;"|Eksplozja [[SCP-018]] lub [[Granat Wybuchowy|Granatu Wybuchowego]] | ||
| style="font-size:13px;" |[[ | | style="font-size:13px;white-space: nowrap;"|[[Adrenalina]]<br>[[Środki Przeciwbólowe]]<br>[[SCP-500]]<br>10 sekund | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center | | style="text-align:center;background-color: #2e2e2e; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Corroding | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |Teleportuje gracza do wymiaru łuzowego.<br>Powoduje regularną utratę punktów zdrowia. | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |Dotyk [[SCP-106]] | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |Opuszczenie wymiaru łuzowego | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> | | style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Deafen | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;white-space: nowrap;"|Ogłusza gracza. | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;"|[[Granat Błyskowy]] | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;"|[[SCP-500]]<br>3-5 sekund | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px;background-color: #2e2e2e;" |<font color= #ea2107> | | style="text-align:center; font-size:15px;background-color: #2e2e2e;" |<font color= #ea2107> Decontaminating | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |Powoduje utratę punktów zdrowia z prędkością 10%/s. | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"|[[ | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |[[Proces Dekontaminacji LCZ]] | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |- | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> | | style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Disabled | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px; white-space: nowrap;"|Znacząco utrudnia graczowi poruszanie się. | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;"|- | ||
| style="font-size:13px;" |- | | style="font-size:13px;"|- | ||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:15px;background-color: #2e2e2e;" |<font color= #ea2107> Ensnared | |||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |Uniemozliwia graczowi poruszanie się. | |||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |- | |||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |- | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px | | style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Exhausted | ||
| style="font-size:13px; | | style="font-size:13px;white-space: nowrap;"|Zmniejsza maksymalną ilość staminy o połowę oraz prędkość jej regeneracji. | ||
| style="font-size:13px | | style="font-size:13px;"|- | ||
| style="font-size:13px | | style="font-size:13px;"|- | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> | | style="text-align:center;background-color: #2e2e2e; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Flashed | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |Oślepia gracza. | ||
| style="font-size:13px;" |[[ | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |[[Granat Błyskowy]] | ||
| style="font-size:13px;" |- | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |3-5 sekund | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px | | style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Hemorrhage | ||
| style="font-size:13px; | | style="font-size:13px; white-space: nowrap;"|Powoduje utratę punktów zdrowia z prędkością 2 HP/s jeśli gracz sprintuje.<br>Efekt Rainbow Taste daje 40% szans na jednorazowe uniknięcie otrzymania obrażenia. | ||
| style="font-size:13px | | style="font-size:13px;"|- | ||
| style="font-size:13px | | style="font-size:13px;"|- | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> | | style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Hypothermia | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px; white-space: nowrap;"|Zmniejsza widoczność oraz celność broni.<br>Przeciwdziała regeneracji [[Hume Shield]].<br>Ludzie otrzymują po czasie obrażenia. | ||
| style="font-size:13px;" |[[ | | style="font-size:13px;"|[[SCP-244]] | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;"|Ucieczka ze mgły | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center | | style="text-align:center;background-color: #2e2e2e;" |<font color= #ea2107> Panic | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Lekko zwiększa zużycie staminy. | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"|- | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"|- | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"|- | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" |<font color= #ea2107> | | style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Poisoned | ||
| style="font-size:13px"| | | style="font-size:13px;white-space: nowrap;" |Powoduje po czasie utratę punktów zdrowia. Na początku po 2 HP/5s, później coraz mniej, na koniec 20 HP/5s.<br>Efekt Rainbow Taste daje szansę 40% na pojedynczy brak utraty punktów zdrowia. | ||
| style="font-size:13px;"| | | style="font-size:13px;" |- | ||
| style="font-size:13px;"|- | | style="font-size:13px;" |[[SCP-500]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px; | | style="text-align:center;background-color: #2e2e2e; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Severed Hands | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e" | | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |Odcina graczowi ręce. Powoli zużywa punkty zdrowia.<br>Uniemożliwia interakcje oraz otworzenie ekwipunku. | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e" | | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |Wzięcie więcej niż dwóch cukierków z [[SCP-330]] | ||
| style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e" | | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;" |- | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Sinkhole | | style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Sinkhole | ||
| style="font-size:13px;" |Spowalnia | | style="font-size:13px; white-space: nowrap;" |Spowalnia ludzi. | ||
| style="font-size:13px;" |Sinkhole | | style="font-size:13px;" |[[Strefa Niższego Nadzoru|Sinkhole Trap]] | ||
| style="font-size:13px;" | | | style="font-size:13px;" |Exiting the trap | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px | | style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ea2107> Stained | ||
| style="font-size:13px | | style="font-size:13px; white-space: nowrap;" |Zmniejsza szybkość ludzi o 20%. | ||
| style="font-size:13px | | style="font-size:13px;" |[[SCP-173|Plamy SCP-173]] | ||
| style="font-size:13px | | style="font-size:13px;" |Zejście z plamy | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:15px;" |<font color= #ff82fb>SCP-207 | | style="text-align:center; font-size:15px;background-color: #2e2e2e;" |<font color= #ff82fb>SCP-207 | ||
| style="font-size:13px;"| | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Nieskończona stamina i zwiększenie szybkości poruszania się. Powolna utrata punktów zdrowia<br>Możliwość czterokrotnego nałożenia efektu w celu wzmocnienia.<br>Efekt Rainbow Taste powoduje 40% szans na jednorazowy brak utraty punktów zdrowia. | ||
| style="font-size:13px;"|[[SCP-207]] | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e;"|[[SCP-207]] | ||
| style="font-size:13px; white-space: nowrap;"|[[SCP-500]]<br>Ucieczka | | style="font-size:13px;background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|[[SCP-500]]<br>Ucieczka z placówki | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center | | style="text-align:center;" |<font color= #ff82fb>SCP-939 Visuals | ||
| style="font-size:13px; | | style="font-size:13px; white-space: nowrap;"|Widzenie tylko tych osób, które wydają dźwięki.<br>Możliwość widzenia przez ściany. | ||
| style="font-size:13px | | style="font-size:13px;"|Gra jako [[SCP-939]] | ||
| style="font-size:13px | | style="font-size:13px;"|- | ||
|} | |} | ||
{{Mechanics Navbox}} | |||
{{ |
Aktualna wersja na dzień 21:40, 20 mar 2022
Efekty Statusowe to mechanika, która pozwala na zmianę statystyk i stanu gracza.
Mogą one być nadawane poprzez panel Remote Admin oraz inne źródła w grze.
Lista efektów
Kolor zielony - efekt pozytywny
Kolor czerwony - efekt negatywny
Kolor różowy - efekt mieszany
Nazwa | Efekty | Źródło w grze | Usunięte po/przez |
---|---|---|---|
Bodyshot Reduction | Zmniejsza obrażenia zadane w tułów. | Tęczowy cukierek | - |
Damage Reduction | Zmniejsza wszystkie obrażenia. | Fioletowy cukierek | 20 sekund |
Invigorated | Daje graczowi nieskończoną staminę. | Adrenalina Żółty cukierek |
20 sekund (Adrenalina) 8 sekund (Żółty cukierek) |
Invisibility | Czyni gracza niewidzialnym. | SCP-268 | 15 sekund |
Movement Boost | Zwiększa szybkość chodzenia do 355%. Każdy punkt intesywności dodaje 1%. | Zółty cukierek | 20 sekund |
Rainbow Taste | Zmniejsza intensywność wymienionych efektów negatywnych: Amnesia, Bleeding, Burned, Concussed, Hemorrhage, Poisoned, SCP-207. Efekt Rainbow Taste należy nałożyć zanim zostanie nałożony efekt Amnesia lub Concussed aby były mniej intensywne. |
Tęczowy cukierek | 10 sekund |
Vitality | Uodparnia na negatywne efekty (oprócz efektu Decontamination i Pocket Dimension). Efekt SCP-207 nie zadaje obrażeń. | Zielony cukierek | 30 sekund |
Amnesia | Pogarsza wzrok. | Ugryzienie przez SCP-939 | SCP-500 3 sekundy 1.7 sekundy (efekt Rainbow Taste) |
Asphyxiated | Zwiększa zużycie staminy. Jeśli zabraknie staminy, efekt zacznie zużywać punkty zdrowia gracza. | - | - |
Bleeding | Powoduje utratę punktów zdrowia co 5 sekund. Na początku po 20 HP/5s, później coraz mniej, na koniec 2 HP/5s. Efekt Rainbow Taste daje szansę 40% na pojedynczy brak utraty punktów zdrowia. |
- | Apteczka SCP-500 (zmniejszenie utraty punktów zdrowia) |
Blinded | Bluruje graczowi obraz. | - | - |
Burned | Zwiększa wszystkie obrażenia o 25% Efekt Rainbow Taste zmniejsza intensywność tego efektu. |
Eksplozja SCP-018 lub Granatu Wybuchowego | Apteczka SCP-500 10 sekund |
Concussed | Bluruje graczowi obraz gdy się obraca. Czym szybszy obrót, tym mniej wyraźny jest obraz. Efekt Rainbow Taste daje szansę 40% na uniknięcie tego efektu. |
Eksplozja SCP-018 lub Granatu Wybuchowego | Adrenalina Środki Przeciwbólowe SCP-500 10 sekund |
Corroding | Teleportuje gracza do wymiaru łuzowego. Powoduje regularną utratę punktów zdrowia. |
Dotyk SCP-106 | Opuszczenie wymiaru łuzowego |
Deafen | Ogłusza gracza. | Granat Błyskowy | SCP-500 3-5 sekund |
Decontaminating | Powoduje utratę punktów zdrowia z prędkością 10%/s. | Proces Dekontaminacji LCZ | - |
Disabled | Znacząco utrudnia graczowi poruszanie się. | - | - |
Ensnared | Uniemozliwia graczowi poruszanie się. | - | - |
Exhausted | Zmniejsza maksymalną ilość staminy o połowę oraz prędkość jej regeneracji. | - | - |
Flashed | Oślepia gracza. | Granat Błyskowy | 3-5 sekund |
Hemorrhage | Powoduje utratę punktów zdrowia z prędkością 2 HP/s jeśli gracz sprintuje. Efekt Rainbow Taste daje 40% szans na jednorazowe uniknięcie otrzymania obrażenia. |
- | - |
Hypothermia | Zmniejsza widoczność oraz celność broni. Przeciwdziała regeneracji Hume Shield. Ludzie otrzymują po czasie obrażenia. |
SCP-244 | Ucieczka ze mgły |
Panic | Lekko zwiększa zużycie staminy. | - | - |
Poisoned | Powoduje po czasie utratę punktów zdrowia. Na początku po 2 HP/5s, później coraz mniej, na koniec 20 HP/5s. Efekt Rainbow Taste daje szansę 40% na pojedynczy brak utraty punktów zdrowia. |
- | SCP-500 |
Severed Hands | Odcina graczowi ręce. Powoli zużywa punkty zdrowia. Uniemożliwia interakcje oraz otworzenie ekwipunku. |
Wzięcie więcej niż dwóch cukierków z SCP-330 | - |
Sinkhole | Spowalnia ludzi. | Sinkhole Trap | Exiting the trap |
Stained | Zmniejsza szybkość ludzi o 20%. | Plamy SCP-173 | Zejście z plamy |
SCP-207 | Nieskończona stamina i zwiększenie szybkości poruszania się. Powolna utrata punktów zdrowia Możliwość czterokrotnego nałożenia efektu w celu wzmocnienia. Efekt Rainbow Taste powoduje 40% szans na jednorazowy brak utraty punktów zdrowia. |
SCP-207 | SCP-500 Ucieczka z placówki |
SCP-939 Visuals | Widzenie tylko tych osób, które wydają dźwięki. Możliwość widzenia przez ściany. |
Gra jako SCP-939 | - |
|
Ciasteczka pomagają nam dostarczać nasze usługi. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.
- Tę stronę ostatnio edytowano 20 mar 2022, 21:40.
- Treść udostępniana na licencji CC BY-SA 3.0, jeśli nie podano inaczej.
- Polityka prywatności
- O SCP: Secret Laboratory Polish Official Wiki
- Informacje prawne