Wiki w innych językach
Z SCP: Secret Laboratory Polish Official Wiki
(UWAGA! Zastąpienie treści hasła bardzo krótkim tekstem: „ Jest w sumie '''35''' osiągnieć w SCP:SL. Wszystkie zostały przedstawione poniżej: <br>”) Znaczniki: Zastąpiono Anulowanie edycji |
m (Wycofano edycje użytkownika 2001:A17:81C0:200:C88D:77EF:D521:12E1 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Asscred.) Znacznik: Wycofanie zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Jest w sumie '''35''' osiągnieć w SCP:SL. Wszystkie zostały przedstawione poniżej: <br> | Jest w sumie '''35''' osiągnieć w SCP:SL. Wszystkie zostały przedstawione poniżej: <br> | ||
==<big>'''Osiągnięcia Jako Człowiek'''</big>== | |||
Osiągnięcia bezpośrednio związane z klasą ludzką. | |||
{| class="wikitable" style="width:60%;font-size:13px;" | |||
!Ikona | |||
!Nazwa | |||
!Jak odblokować | |||
|- | |||
|[[File:CHAOS2.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''CHAAOOOOS!''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Odródź się jako [[Rebelia Chaosu| Rebelia Chaosu]] po śmierci. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;" |[[File:SpeedrunEscape.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Sztuka Ucieczki''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Ucieknij z placówki w czasie 3 lub mniej minut jako [[Personel klasy D]] lub [[Naukowiec]]. | |||
|- | |||
|[[File:EscapeAsScientist.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''W Imię Nauki!''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Ucieknij jako [[Naukowiec]]. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|[[File:SpawnAsNTF.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Przygotować się!''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Odródź się jako [[MFO Epsilon-11 "Nine Tailed Fox"|Nine Tailed Fox]] po śmierci. | |||
|- | |||
|[[File:GravityWorksHere.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Grawitacja Tu Działa!''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Zgiń od upadku. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|[[File:AdrenalineAchivement2.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Ha! Nawet tego nie poczułem!''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e;"|Użyj [[Adrenalina| adrenaliny]], aby przetrwać śmiertelną ilość obrażeń. | |||
|- | |||
|[[File:IsThisThingOn.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Czy To Działa?''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Użyj [[Strefa Wejściowa#Interkom|Interkomu]] zlokalizowanego w [[Strefa Wejściowa| Strefie Wejściowej]]. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|[[File:EscapeAsClassD.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Zawsze W Lewo, Bracia!''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Ucieknij jako [[Personel klasy D]]. | |||
|- | |||
|[[File:KillScientistHoldingKeycard.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''NANI?!''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Zabij [[Naukowie| Naukowca]] trzymającego [[Karta dostępu| Kartę dostępu]] grając jako [[Personel klasy D]]. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|[[File:CommitMicroHIDTeslaGate.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Przeciążenie''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Wejdź do Bramy Tesli trzymając [[Micro HID]]. | |||
|- | |||
|[[File:Overpowered.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Potęga!''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Podnieś [[Karta dostępu|Kartę rady 05]]. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|[[File:PEWPEW.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Pif Paf!''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e;"|Zabij 5 przeciwników w czasie mniejszym niż 30 sekund, odliczanie rozpoczyna się od momentu gdy '''WYEKWIPUJESZ''' broń. | |||
|- | |||
|[[File:DisarmedNTF.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Role Się Odwróciły''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Za pomocą [[Rozbrajacz| Rozbrajacza]] rozbrój jednostkę [[MFO Epsilon-11 "Nine Tailed Fox"|Nine Tailed Fox]]. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|[[File:Kill50ClassDs.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''To Tylko Zasoby...''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Jako [[Naukowiec]], zabij 50 [[Personel klasy D|Klas-D]]. | |||
|- | |||
|[[File:FindGunAsClassD.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''... Czy myślisz to samo co ja?''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Podnieś dowolną [[Bronie|broń]] jako [[Personel klasy D]]. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|[[File:LookImaRocket.jpg|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Patrz, Jestem Rakietą!''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Popełnij samobójstwo [[Granat wybuchowy|granatem wybuchowym]]. | |||
|- | |||
|} | |||
==<big>'''Osiągnięcia SCP'''</big>== | |||
Osiągnięcia bezpośrednio związane zarówno z grywalnymi jak i niegrywalnymi SCP. | |||
{| class="wikitable" style="width:60%;font-size:13px;" | |||
!Ikona | |||
!Nazwa | |||
!Jak odblokować | |||
|- | |||
|[[File:SCP-500Achivement.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Kryzys Zażegnany ''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Użyj [[SCP-500]] będąc blisko śmierci. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e;"|[[File:FRIENDSHIP.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Przyjaźń''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Jako [[Naukowiec]], ulepsz swoją [[Karta dostępu| Kartę dostępu]] w [[SCP-914]] w obecności [[Personel klasy D| Personelu klasy D]]. | |||
|- | |||
|[[File:WinnersDoDrugs.png (1913×849).png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Na Skrzydłach Kofeiny''' | |||
|Jako [[Personel klasy D]] lub [[Naukowiec]] ucieknij z placówki będąc pod wpływem [[SCP-207]]. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e;"|[[File:Scientist kill SCP.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Jeśli chcesz coś zrobić dobrze...''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Jako [[Naukowiec]] zneutralizuj dowolny podmiot SCP. | |||
|- | |||
|[[File:AsSCPKillMicroHIDUser.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Miło, Ale Podziękuję''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Jako podmiot SCP, zabij osobę ładującą lub strzelającą z [[Micro HID]]. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e;"|[[File:FirstTime.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Czy to twój pierwszy raz?''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Zostań zabity przez [[SCP-173]]. | |||
|- | |||
|[[File:LarryIsYourFriend.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Larry Twoim Przyjacielem!''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Zostań złapany przez [[SCP-106]], a następnie ucieknij z Wymiaru Łuzowego. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e;"|[[File:KillSCPWithTeslaGateGun.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Danie Prosto Z Mikrofali''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Za pomocą [[Micro HID]], zneutralizuj podmiot SCP. | |||
|- | |||
|[[File:TheCure.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Moje Lekarstwo Jest Najlepsze...''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Jako [[SCP-049]], zamień 10 ludzi w [[SCP-049-2]] podczas jednej rundy. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e;"|[[File:DieInThePocketDimension.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Nowicjusz''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Zostań złapany przez [[SCP-106]], a następnie zgiń w Wymiarze Łuzowym. | |||
|- | |||
|[[File:PropertyOfTheChaos.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Własność Rebelii Chaosu''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Jako [[Personel klasy D]], ucieknij z dwoma (lub więcej) obiektami SCP w twoim ekwipunku. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e;"|[[File:FemurCrunch.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Specjalne Czynności Przechowawcze.''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Zabezpiecz [[SCP-106]] korzystając z maszyny w jego pomieszczeniu. | |||
|- | |||
|[[File:InvoluntaryRageQuit.jpg|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Nieumyślny Rage-Quit''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Zgiń podczas wpadania w szał jako [[SCP-096]]. | |||
|} | |||
==<big>'''Inne Osiągnięcia'''</big>== | |||
Osiągnięcia które nie należą do żadnej z powyższych kategorii. | |||
Należy pamiętać że osiągnięcia Wesołych Świąt i Halloween są związane bezpośrednio z aktualizacją i postawienie przedmioty z nim związanymi nie odblokuje tych osiągnięć. | |||
{| class="wikitable" style="width:50%;font-size:13px;" | |||
!Ikona | |||
!Nazwa | |||
!Jak odblokować | |||
|- | |||
|- | |||
|[[File:DeepFriedHuman.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Dobrze Wysmażony''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Zgiń od wyładowania elektrycznego Bramy Tesli. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e;"|[[File:PlayTheHalloween.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''Halloween!''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Zagraj w Halloweenową wersję gry. | |||
|- | |||
|[[File:achievement_29.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Wesołych Świąt''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Zagraj w Świąteczną wersję gry. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e;"|[[File:SuriviveTheAlphaWarhead.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|'''W ciągu 90 sekund...''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Bądź na [[Strefa Zewnętrzna| powierzchni]] gdy nastąpi eksplozja [[Alpha Warhead| Głowicy Alpha]]. | |||
|- | |||
|[[File:CancelWarheadAtLast15Sec.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Było... blisko..''' | |||
|style="white-space: nowrap;"|Wstrzymaj eksplozje [[Alpha Warhead| Głowicy Alpha]] w ciągu ostatnich 15 sekund. | |||
|- | |||
|style="background-color: #2e2e2e;"|[[File:DieWithinTheFirstMinute.png|75px|center]] | |||
|style="background-color: #2e2e2e;white-space: nowrap;"|'''Wow, serio?''' | |||
|style="background-color: #2e2e2e; white-space: nowrap;"|Zgiń w pierwszej minucie gry. | |||
|} | |||
==<big>'''Usunięte Osiągnięcia'''</big>== | |||
{| class="wikitable" style="width:40%;font-size:13px;" | |||
!Ikona | |||
!Nazwa | |||
!Jak odblokować | |||
|- | |||
|[[File:Removed Achivement.png|75px|center]] | |||
|style="white-space: nowrap;"|'''Upieczony''' | |||
|style='white-space: nowrap;"|Przeżyj trafienie z Bramy Tesli jako podmiot SCP. | |||
|} |
Wersja z 13:52, 26 wrz 2021
Jest w sumie 35 osiągnieć w SCP:SL. Wszystkie zostały przedstawione poniżej:
Osiągnięcia Jako Człowiek
Osiągnięcia bezpośrednio związane z klasą ludzką.
Ikona | Nazwa | Jak odblokować |
---|---|---|
CHAAOOOOS! | Odródź się jako Rebelia Chaosu po śmierci. | |
Sztuka Ucieczki | Ucieknij z placówki w czasie 3 lub mniej minut jako Personel klasy D lub Naukowiec. | |
W Imię Nauki! | Ucieknij jako Naukowiec. | |
Przygotować się! | Odródź się jako Nine Tailed Fox po śmierci. | |
Grawitacja Tu Działa! | Zgiń od upadku. | |
Ha! Nawet tego nie poczułem! | Użyj adrenaliny, aby przetrwać śmiertelną ilość obrażeń. | |
Czy To Działa? | Użyj Interkomu zlokalizowanego w Strefie Wejściowej. | |
Zawsze W Lewo, Bracia! | Ucieknij jako Personel klasy D. | |
NANI?! | Zabij Naukowca trzymającego Kartę dostępu grając jako Personel klasy D. | |
Przeciążenie | Wejdź do Bramy Tesli trzymając Micro HID. | |
Potęga! | Podnieś Kartę rady 05. | |
Pif Paf! | Zabij 5 przeciwników w czasie mniejszym niż 30 sekund, odliczanie rozpoczyna się od momentu gdy WYEKWIPUJESZ broń. | |
Role Się Odwróciły | Za pomocą Rozbrajacza rozbrój jednostkę Nine Tailed Fox. | |
To Tylko Zasoby... | Jako Naukowiec, zabij 50 Klas-D. | |
... Czy myślisz to samo co ja? | Podnieś dowolną broń jako Personel klasy D. | |
Patrz, Jestem Rakietą! | Popełnij samobójstwo granatem wybuchowym. |
Osiągnięcia SCP
Osiągnięcia bezpośrednio związane zarówno z grywalnymi jak i niegrywalnymi SCP.
Ikona | Nazwa | Jak odblokować |
---|---|---|
Kryzys Zażegnany | Użyj SCP-500 będąc blisko śmierci. | |
Przyjaźń | Jako Naukowiec, ulepsz swoją Kartę dostępu w SCP-914 w obecności Personelu klasy D. | |
Na Skrzydłach Kofeiny | Jako Personel klasy D lub Naukowiec ucieknij z placówki będąc pod wpływem SCP-207. | |
Jeśli chcesz coś zrobić dobrze... | Jako Naukowiec zneutralizuj dowolny podmiot SCP. | |
Miło, Ale Podziękuję | Jako podmiot SCP, zabij osobę ładującą lub strzelającą z Micro HID. | |
Czy to twój pierwszy raz? | Zostań zabity przez SCP-173. | |
Larry Twoim Przyjacielem! | Zostań złapany przez SCP-106, a następnie ucieknij z Wymiaru Łuzowego. | |
Danie Prosto Z Mikrofali | Za pomocą Micro HID, zneutralizuj podmiot SCP. | |
Moje Lekarstwo Jest Najlepsze... | Jako SCP-049, zamień 10 ludzi w SCP-049-2 podczas jednej rundy. | |
Nowicjusz | Zostań złapany przez SCP-106, a następnie zgiń w Wymiarze Łuzowym. | |
Własność Rebelii Chaosu | Jako Personel klasy D, ucieknij z dwoma (lub więcej) obiektami SCP w twoim ekwipunku. | |
Specjalne Czynności Przechowawcze. | Zabezpiecz SCP-106 korzystając z maszyny w jego pomieszczeniu. | |
Nieumyślny Rage-Quit | Zgiń podczas wpadania w szał jako SCP-096. |
Inne Osiągnięcia
Osiągnięcia które nie należą do żadnej z powyższych kategorii. Należy pamiętać że osiągnięcia Wesołych Świąt i Halloween są związane bezpośrednio z aktualizacją i postawienie przedmioty z nim związanymi nie odblokuje tych osiągnięć.
Ikona | Nazwa | Jak odblokować |
---|---|---|
Dobrze Wysmażony | Zgiń od wyładowania elektrycznego Bramy Tesli. | |
Halloween! | Zagraj w Halloweenową wersję gry. | |
Wesołych Świąt | Zagraj w Świąteczną wersję gry. | |
W ciągu 90 sekund... | Bądź na powierzchni gdy nastąpi eksplozja Głowicy Alpha. | |
Było... blisko.. | Wstrzymaj eksplozje Głowicy Alpha w ciągu ostatnich 15 sekund. | |
Wow, serio? | Zgiń w pierwszej minucie gry. |
Usunięte Osiągnięcia
Ikona | Nazwa | Jak odblokować |
---|---|---|
Upieczony | Przeżyj trafienie z Bramy Tesli jako podmiot SCP. |
Ciasteczka pomagają nam dostarczać nasze usługi. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.
- Tę stronę ostatnio edytowano 26 wrz 2021, 13:52.
- Treść udostępniana na licencji CC BY-SA 3.0, jeśli nie podano inaczej.
- Polityka prywatności
- O SCP: Secret Laboratory Polish Official Wiki
- Informacje prawne