Wiki w innych językach
Z SCP: Secret Laboratory Polish Official Wiki
(Page created) |
(Translated english version to Polish) |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
There are a total of 27 hidden achievements in SCP:SL. These achievements are listed as the following: | |||
{| class="wikitable" style="width:55%;font-size:13px;" | |||
|[[File:achievement_1.png]] | |||
|CHAAOOOOS! | |||
|Odródź się jako Rebelia Chaosu | |||
|- | |||
|[[File:achievement_2.png]] | |||
|Deep Fried | |||
|Zgiń od impulsu elektrycznego Bramki Tesli | |||
|- | |||
|[[File:achievement_28.png]] | |||
|Escape Artist | |||
|Opuść placówkę w czasie 3 lub mniej minut | |||
|- | |||
|[[File:achievement_3.png]] | |||
|For Science! | |||
|Ucieknij jako Naukowiec | |||
|- | |||
|[[File:achievement_4.png]] | |||
|Friendship | |||
|Jako Naukowiec, ulepsz swoją kartę dostępu przebywając z dowolną ilością Personelu klasy D w pomieszczeniu. | |||
|- | |||
|[[File:achievement_5.png]] | |||
|Gear Up, Boys! | |||
|Odródź się jako jednostka Nine-Tailed Fox. | |||
|- | |||
|[[File:achievement_6.png]] | |||
|Gravity Works Here! | |||
|Zgiń od upadku. | |||
|- | |||
|[[File:achievement_7.png]] | |||
|Halloween! | |||
|Zagraj w Halloweenową wersję gry | |||
|- | |||
|[[File:achievement_8.png]] | |||
|If you want something done right... | |||
|Zabij SCP jako Naukowiec | |||
|- | |||
|[[File:achievement_9.png]] | |||
|Involuntary Rage-Quit | |||
|Zgiń jako SCP-096 podczas osiągania stanu wściekłości | |||
|- | |||
|[[File:achievement_10.png]] | |||
|Is This Thing On? | |||
|Nadaj "pomocną" wiadomość poprzez interkom | |||
|- | |||
|[[File:achievement_11.png]] | |||
|Is this your first time? | |||
|Daj SCP-173 skręcić sobie kark | |||
|- | |||
|[[File:achievement_12.png]] | |||
|It's Always Left, Brothers! | |||
|Ucieknij jako Personel Klasy D | |||
|- | |||
|[[File:achievement_13.png]] | |||
|Larry Is Your Friend! | |||
|Ucieknij z Wymiaru Łuzowego | |||
|- | |||
|[[File:achievement_14.png]] | |||
|Look! I'm a Rocket! | |||
|Zabij się granatem | |||
|- | |||
|[[File:achievement_29.png]] | |||
|Merry Christmas! | |||
|Zagraj w świąteczną wersję gry | |||
|- | |||
|[[File:achievement_15.png]] | |||
|My Cure Is Most Effective... | |||
|"Wylecz" 10 osób podczas jednej gry jako SCP-049 | |||
|- | |||
|[[File:achievement_16.png]] | |||
|Microwave Meal | |||
|Zabij SCP za pomocą Micro-HID | |||
|- | |||
|[[File:achievement_17.png]] | |||
|NANI?! | |||
|Jako Personel klasy D, zabij Naukowca niosącego kartę dostępu | |||
|- | |||
|[[File:achievement_18.png]] | |||
|Newb | |||
|Zgiń w Wymiarze Łuzowym | |||
|- | |||
|[[File:achievement_19.png]] | |||
|Overpowered! | |||
|Podnieś kartę O5. | |||
|- | |||
|[[File:achievement_20.png]] | |||
|Pew Pew! | |||
|Zabij pięciu wrogów w mniej niż 30 sekund | |||
|- | |||
|[[File:achievement_21.png]] | |||
|Secure. Contain. Protect. | |||
|Zabezpiecz ponownie SCP-106 | |||
|- | |||
|[[File:achievement_22.png]] | |||
|T-minus 90 seconds... | |||
|Przeżyj detonację Głowicy Alfa | |||
|- | |||
|[[File:achievement_23.png]] | |||
|That was... close. | |||
|Przerwij detonację Głowicy Alfa na mniej niż 15 sekund przed wybuchem | |||
|- | |||
|[[File:achievement_24.png]] | |||
|The Tables Have Turned | |||
|Rozbrój jednostkę MTF | |||
|- | |||
|[[File:achievement_25.png]] | |||
|They Are Just Resources... | |||
|Zabij 50 członków Personelu klasy D jako Naukowiec | |||
|- | |||
|[[File:achievement_26.png]] | |||
|Wow, really? | |||
|Zgiń w pierwszej minucie gry | |||
|- | |||
|[[File:achievement_27.png]] | |||
|... You Thinking What I'm Thinking? | |||
|Znajdź broń jako Personel klasy D | |||
|- | |||
|} |
Wersja z 01:35, 11 maj 2019
There are a total of 27 hidden achievements in SCP:SL. These achievements are listed as the following:
Ciasteczka pomagają nam dostarczać nasze usługi. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.
- Tę stronę ostatnio edytowano 11 maj 2019, 01:35.
- Treść udostępniana na licencji CC BY-SA 3.0, jeśli nie podano inaczej.
- Polityka prywatności
- O SCP: Secret Laboratory Polish Official Wiki
- Informacje prawne